Вартість тура – 1100 евро (є можливість скоротити до 18.10 – 850 евро).
Група – 7 туристів.
14.10.2019 – виліт з Києва (аеропорт Жуляни) о 5.25 ранку, приліт у 7.10 до аеропорту Фьюмічино (Рим), багаж до 23 кг у вартості. Переїзд до Тоскани (приблизно 2 години, 150 км), по дорозі зупинка — уславлений італійський садово-парковий ансамбль другої половини 16 ст. біля замку родини Орсіні у місті Бомарцо, неподалік Вітербо. Відомі також інші назви ансамблю — Парк Бомарцо, Парк монстрів, Священний сад. Потім ми їдемо до міста Орвієто, у давнину це було самостійне місто-держава, одне з найцікавіших та найбільш загадкових місць Центральної Італіі. Історія етруської цивілізаціі, легенди середньовіччя, Головний Собор — шедевр готичної архітектури та загадковий колодязь Святого Патрика. Після цього нас жде обід та відвідання ще одного цікавого тосканського міста Чівіта Баньореджіо, який входить до числа найгарніших містечок Італіі. Для доброго сну та гарного відпочинку їдемо до термального комплексу. Розміщення на віллі на 2 ночі.
15.10.2019 – сьогодні ми досліджуємо древню етруську цивілізацію. Відвідання етруських некрополів у Черветері та Тарквінії, де на стінах гробниць збереглися фрески, що відображають побутове та сакральне життя етрусків. Також ми заїдемо до Тусканії, одного з головних міст древньої Етрурії, за легендою це місто заснував Туск, син Геракла і цариці скіфів. За іншою легендою, засновником міста був син Енея, коли той із троянцями прибув до цих країв. В ході нашої мандрівки ми поговоримо, що поєднує етрусків і хеттів, і спробуємо розгадати, чому для етрусків так важливо було знати волю богів і своє майбутнє. Також відвідаємо дегустаційні зали винних та фермерських господарств Тоскани та спробуємо вино, яке вважається найкращим у світі, сир та оливки.
16.10.2019 – ранній виїзд до Риму (приблизно 100 км).
Зранку – Рим древній. Римський Форум, де було серце Римської імперії.
Пішохідний прохід по святих місцях Риму. Базиліки, де зберігаються артефакти і святі предмети. По ходу — екскурс в історію мистецтва, магії та алхімії в Римі.

Після обіду за бажанням — поїздка до містечка Фраскаті, де знаходилися заміські резиденції «чорної знаті» в 16-17 столітті, відвідання вілли Альдобрандіні, відомої одним з найкращих садів у околицях Риму. Предмети мистецтва, які належали колись сімейству Альдобрандіні, експонуються на віллі Доріа-Памфілі в Трастевере. 2 ночі у готелі у центрі Риму (поруч з Ватіканом) зі сніданками.
17.10.2019 – Світанок у Ватикані. В першій половині дня — відвідання музеїв Ватикану і Собору св. Петра з ліцензованим римським гідом. Бажаючі зможуть піднятися на купол Собору і відправити листівку своїм друзям з верхівки католицького світу.
Після обіду прогулянка по найчарівнішому сучасному району Риму — Трастевере. Старовинна архітектура і сучасне богемне життя в одному флаконі. І як стверджують знавці, саме тут можна скуштувати найкращу пасту в Римі.
Для найстійкіших — захід сонця на одному з пагорбів Рима.
18.10.2019 — Зранку – вільний час, з можливістю відвідати точки Риму, які згадуються в романах Дена Брауна та інших відомих книгах.
Прогулянка і фото в садах Боргезе і вільний час, щоб відвідати улюблені куточки і насолодитися Вічним Римом. Можлива подорож до чарівного пригороду Рима — Тіволі. Ввечері частина групи вилітає до Києва (у 23.50), а ми продовжуємо нашу подорож до Тоскани. Розміщення на віллі на 3 ночі.
19.10.2019 — Сієна і Сан Джіміньяно. Перлина Тоскани — середньовічна Сієна, чий історичний центр внесений до списку ЮНЕСКО, і саме тут у 1472 році був заснований перший банк Італії і світу, який працює по сьогоднішній день. Також ми доїдемо до містечка Сан-Джіміньяно, чиї башти є особливим архітектурним стилем середньовічної Італії і вважається, що саме вони послужили прототипом для архітектора, який планував «близнюків» Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.
20.10.2019 – вільний день. Можливий виїзд до Флоренціі.
21.10.2019 – Гроссето, відвідаємо Парк Таро, там скульптури зображують персонажів карт. Та відвідаємо легендарний термальний комплекс Італіі — терми Сатурніі. Перееїзд до аеропорту. Виліт о 23.50 до Києва.
У вартості туру – переліт, проживання, транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі, медичне страхування. Компанія залишає за собою право змінювати послідовність програми.
Додатково оплачуються – вхідні квитки та особисті витрати.